مشاوره و بازاریابی در امر صادرات

Project details

  • Date

     اسفند 5, 1394

مشاوره

امکان سنجی راه اندازی شرکت بازرگانی مناسب افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کاری در خارج از کشور دارند و تمایل به راه اندازی شرکت شرکت بازرگانی دارند، امکان سنجی راه اندازی کسب و کار شرکت بازرگانی شامل دو بخش محصولات صادراتی و وارداتی است:

امکان سنجی راه اندازی کسب و کار شرکت بازرگانی جهت صادرات شامل موارد زیر می باشد:

صنایع مرتبط در کشور های مورد نظر

شرکت های تولید کننده

مزیت های رقابتی

برآورد های اقتصادی

مسلماً برای شروع بازاریابی و انجام عملیات بازرگانی در بازارهای خارجی، ابتدا می بایست تجزیه و تحلیل دقیقی در زمینه تمامی موارد و ابعاد انجام شود. برای انجام مطالعه، داده های اطلاعاتی ویژه ای باید مورد استفاده قرار گیرند. جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در زمینه های فرهنگی، سیاسی، حقوقی و اقتصادی، به مدیریت بازاریابی بین الملل کمک می کند تا از بازار مورد نظر، شناخت داشته باشند.اکثر تولید کنندگان و بازاریابان برای گسترش بازار خود در جستجوی بازاری خارج از کشور خود هستند. کشورهای در حال توسعه و تازه استقلال یافته مقصد بسیاری از تولید کنندگانی است که قصد صادرات محصول خود را دارند. اما آیا می دانید کدام کشور مناسب محصول شماست؟ برای این کار نیاز دارید صنایع و شرکت هایی که رقیب شما هستند را بشناسید. از این رو طرح توجیهی مناسب تولید کنندگان و صادر کنندگان محترم می باشد.

بازاریابی بین المللی

برنامه بازاریابی (مارکتینگ) استراتژی مدونی برای فروش محصولات و خدمات است. این برنامه بازتاب عملیات مورد نیاز یک سازمان برای غلبه بر رقبا با استفاده از استراتژی ها و برنامه هایی جهت افزایش سهم بازار و جذب بیشتر مشتریان است. برنامه بازاریابی (مارکتینگ) موثر، متکی بر اطلاعات جمع آوری شده دقیقی از بازار، مشتریان و رقبا است که شانس غلبه سازمان را بر رقبای موجود و بالقوه آن افزایش میدهد. همچنین این امکان را فراهم می سازد تا سازمان بتواند به موقع تغییرات روند بازار و سلیقه مصرف کنندگان را شناسایی کرده و اقدامات لازم را جهت حفظ و افزایش مشتریان خود انجام دهد.

خدمات بازاریابی قابل ارائه :

ارائه برنامه بازاریابی در کشور مورد نظر

– ارتباط با تاجران و عمده فروشان در کشورهای مورد نظر

مدیریت و پیگیری ارتباطات بازاریابی و پرزنت مشتری تا مرحله فروش

تبلیغات در وب سایت ها و فضا های تبلیغاتی مناسب محصول مورد نظر در خارج از کشور